14:00 - 20:00   wesolypsiak   info@wesolypsiak.pl   570 419 776
Wesoły Psiak

Szkolimy i pomagamy z pasją
RABATY DO -40% - zapytaj o szczegóły!
„ „ Jest Twoim Przyjacielem, Partnerem, Obrońcą – Twoim Psem. Jesteś Jego Życiem, Miłością, Przewodnikiem. Będzie Twój – wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien Mu jesteś zasłużyć na to oddanie.”

M. Siegal
Oferta

5 powodów, dla których powinieneś wyszkolić swojego psa

1. Budujemy i wzmacniamy relacje z psem, dzięki czemu mamy oddanego, grzecznego, pewnego siebie psiego przyjaciela

2. Szkolenie daje nam szansę lepiej zrozumieć naszego pupila

3. Utrwalamy i wzmacniamy dobre zachowania, a eliminujemy i zapobiegamy występowaniu tym „złym”

4. Dzięki szkoleniu rozwijamy umysł psa, pożytkujemy jego nadmiar energii oraz mamy możliwość socjalizacji w różnych miejscach i rozproszeniach

5. Szkolenie to zabawa i aktywne spędzanie czasu z przyjacielem


Aby nasze spotkania przynosiły jak największe efekty Ty i Twój pies będziecie „musieli” ćwiczyć między naszymi spotkaniami. Optymalnie najlepiej jest poświecić dwa-trzy razy dziennie po około 15-20min na „sesje domowe”.

RABATY DO -40% - zapytaj o szczegóły!
Wykup dwa kursy grupowe i otrzymaj 40% rabatu!

Rabaty dotyczą tylko zajęć grupowych.
Zapraszamy do kontaktu!!!
dla psów, które nie ukończyły 4 miesiąca życia
Program Przedszkola dla szczeniąt, który realizujemy w naszej szkole sprawi że nauczymy Was wspólnego życia ze szczeniakiem, przyjaźni, zaufania i zrozumienia wg potrzeb i oczekiwań.

Skupiamy się przede wszystkim na właściwej socjalizacji szczeniąt oraz na budowaniu prawidłowej więzi z opiekunem. Dzięki zabawie, prostym ćwiczeniom oraz przedmiotom jakie będą spotykać na swojej drodze podczas zajęć unikną problemów behawioralnych oraz nauczą się radzić sobie w nowych, czasami trudnych sytuacjach. Nie zabraknie również czasu na naukę pierwszych najważniejszych poleceń.


Zadbamy o super atmosferę, zabawę ale również o to by zajęcia nie były nudne w czym pomaga nam sprzęt treningowy, zabawki edukacyjne, interaktywne a także behawioralne. Na każdym spotkaniu będzie coś nowego, nowe zadania, nowe wyzwania by uniknąć nudy, monotonii.

Często poza zajęciami na placu treningowym wybieramy się w nowe, nie znane środowisko by tam również poćwiczyć zdobyte umiejętności w czasie kursu.


W zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy opiekunowie psa oraz dzieci (wg zasad Regulaminu).

Zajęcia prowadzimy w małych grupach.

Kurs obejmuje 9 spotkań x 45-60 min, spotkania 2 x w tygodniu Cena: 650 zł


Kolejna edycja rozpocznie się 29 sierpnia 2022 godz. 17:10 – przyjmujemy zapisy!UWAGA! Termin rozpoczęcia zajęć może się zmienić w przypadku bardzo niskich temeratur bądź dużej ilości śniegu.
Zajęcia będą się odbywały w poniedziałki i środy godz. 17:10.
Aby zgłosić chęć udziału wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Szkolenie z posłuszeństwa na co dzień dla psów, które ukończyły 4 miesiąc życia
Podczas kursu Psi Przyjaciel uczymy i pokazujemy jak zbudować prawidłowe relacje ze swoimi psami oparte na więzi, przyjaźni, zaufaniu i współpracy. Kursanci zdobędą podstawy umiejętności efektywnej pracy z psem, poznają potrzeby swojego pupila, a także sposoby na rozwiązanie najczęściej pojawiających się problemów w życiu codziennym.


Program na zajęciach praktycznych obejmuję naukę poleceń oraz zachowań z zakresu podstawowego posłuszeństwa, takich jak:

- siad
- waruj
- wstań
- zostań
- omiń
- dostawienie do nogi
- na miejsce
- spokojne witanie się

- podstawy (wstęp) do chodzenia na luźnej smyczy
- wracanie na zawołanie (wstęp)
- koncentracja uwagi na przewodniku
- niepodejmowanie jedzenia na polecenie
- prawidłowa zabawa satysfakcjonująca zarówna psa jak i opiekuna
- sztuczki


UWAGA! Część zajęć praktycznych wg potrzeb może odbyć się w terenie (poza placem treningowo - szkoleniowym).

Podczas kursu skupiamy się na budowaniu jak najlepszych relacji człowiek – pies posługując się w szkoleniu tylko metodami pozytywnymi , które zostały oparte na najnowszej wiedzy z zakresu etologii i psychologii zwierząt. Obustronna motywacja, zrozumienie i prawidłowa komunikacja gwarantuje sukces. To wszystko sprawi, że podczas zajęć dowiesz się jak dostosowywać szkolenie do możliwości własnego psa. Istnieje możliwość zorganizowania zajęć teoretycznych.


Nie ma znaczenia czy pupil jest rasowy czy też nie i w jakim jest wieku.

W zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy opiekunowie psa oraz dzieci (wg zasad Regulaminu).

Zajęcia prowadzimy w małych grupach.

Kurs obejmuje 11 spotkań x 45-60 min, spotkania 2 x w tygodniu Cena: 850 zł


Kolejna edycja rozpocznie się 29 sierpnia 2022 godz. 18:15 – przyjmujemy zapisy!UWAGA! Termin rozpoczęcia zajęć może się zmienić w przypadku bardzo niskich temeratur bądź dużej ilości śniegu.
Zajęcia będą się odbywały w poniedziałki i wtorki godz. 18:15.
Aby zgłosić chęć udziału wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Porady z zakresu zoopsychologii


Zoopsycholog to inaczej doradca behawioralny, który już podczas spotkania stara się znaleźć przyczynę zachowania Twojego zwierzaka a następnie udziela wskazówek dotyczących postępowania.

- nauką skupiania się na przewodniku
- motywacją do pracy i nauką prawidłowego nagradzania psa
- budowaniem więzi człowiek-pies
- nauką chodzenia na luźnej smyczy
- przychodzeniem na zawołanie
- podstawowymi poleceniami np. siad, leżeć stój czy grzeczne mijanie się z psami
- nauką spokojnego witania się
- pracą w rozproszeniach
i wiele innych.

„Praca zoopsychologa polega na eliminowaniu niechcianego zachowania i wypracowanie pożądanych reakcji. Podstawą do pracy jest „dokopanie się” do źródła problemu. Nie powinniśmy przypisywać naszym zwierzakom ludzkich cech, takich jak zazdrość czy złośliwość. Każde zachowanie naszego pupila ma swoją motywację, może to jedyny sposób jaki zna, żeby dostać to czego potrzebuje. Zdarza się, że problemowe zachowanie wywodzi się z wczesnego okresu rozwoju, czasem są to metody wypracowane latami, a może być tak, że jedno z pozoru nieznaczące wydarzenia, odmieni zachowanie zwierzaka na całe życie. Moim zadaniem jest zrozumienie tego, co próbuje powiedzieć nam pies, czy kot i przekonanie go, że zmiana zachowania będzie dla niego korzystna.”

Konsultacje skierowane są do opiekunów psów i kotów w każdym wieku, którzy mierzą się z przeróżnymi problemami w życiu codziennym. Jeśli chcesz razem ze swoim pupilem i zoopsychologiem rozpocząć pracę nad zmianą zachowania wyślij formularz zgłoszeniowy. Po zgłoszeniu na konsultację ustalany jest termin wspólnego spotkania oraz miejsce – zazwyczaj jest to dom, środowisko w którym żyje pies na co dzień bo tam można zaobserwować naturalne zachowanie psa czy kota.

To co nas wyróżnia: W czasie konsultacji omawiamy wszystkie problemy, z którymi mierzą się opiekunowie psa, szukamy ich przyczyn i zawsze dopasowujemy indywidualny plan działania dostosowany do każdego przypadku, nie pracujemy szablonowo. To daje najlepsze efekty w pracy. Po spotkaniu wysyłamy raport wraz z proponowanymi zaleceniami.

Przed spotkaniem wymagamy wykonania podstawowych badań: krwi (podstawowa morfologia, biochemia i badanie tarczycy), podstawowe badania moczu i kału. Zachęcamy opiekunów także do przesłania nagrań wideo zachowań psa. Kurs pozwoli Ci zbudować wspaniałą wieź ze swoim psem. Nauczysz się jak można wykorzystać wspólny czas i spożytkować nadmiar energii. To wszystko sprawi że spacery staną się przyjemnością, relaksem a nie przymusem, który należy wykonać. Nie ma znaczenia czy pupil jest rasowy czy też nie i w jakim jest wieku.

Behawiorysta/zoopsycholog pomoże w przypadku kiedy :

• Psiak załatwia się w domu,
• Nie chce przyzwyczaić się do klatki,
• Nie chce zostawać sam w domu
• Podgryza ręce, nogawki, stopy
• Ucieka poza posesję
• Niszczy rzeczy w domu kiedy zostaje sam
• Wyje, szczeka po wyjściu domowników
• Jest lękliwy, nadwrażliwy na różne bodźce
• Pis ma problem z opanowaniem emocji
• Występują zachowania agresywne
• Chcesz adoptować psa (pomoc w wyborze, spacerach zapoznawczych, wprowadzeniem do nowego domu itp.)
• są jeszcze inne niż wymienione problemy behawioralne, które uniemożliwiają wzięcie udziału w zajęciach grupowych.


Najczęściej zgłaszane problemy z zachowaniem kotów :

• Drapanie przedmiotów
• Włóczenie się
• Załatwianie się poza kuwetą
• „Polowanie” na ludzi
• Domaganie się uwagi w nocy lub nad ranem


Drogi opiekunie! Pamiętaj, że zoopsycholog to nie czarodziej, który za dotknięciem magicznej różdżki odmieni Waszego zwierzaka. Często po pierwszym spotkaniu jesteśmy w stanie zauważyć małe zmiany to na duże efekty trzeba będzie cierpliwie poczekać i pracować wg zaleceń. Czas trwania pojedynczej konsultacji (spotkania): 90-120 min

Cena: 200 zł + dojazd

Konsultacje prowadzi zoopsycholog Aleksandra Surdy

Aby umówić się na konsultację wypełnij formularz zgłoszeniowy. Na wszystkie zgłoszenia najszybciej jak to możliwe.

Po konsultacji możesz liczyć na pomoc telefoniczną, online czy meilową. Możemy też kontynuować współpracę jeśli takowa jest możliwa i zaproponować odpowiednie szkolenie grupowe. 

Szkolenie z posłuszeństwa zaawansowanego dla psów które mają opanowane podstawy posłuszeństwa.
Opanowaliście razem z psiakiem umiejętności takie jak chodzenie na luźnej smycz, zmiany pozycji, zostawanie czy przywołanie? To teraz czas wcielić je żcyie codzienne i popracowąć w środowisku z któym często nasz pies przebywa. Wspólna praca daje wam wiele radości i satysfakcji? Oboje macie chęć pogłębiać relacje i zdobywać nowe umiejętności? Jeśli tak to kurs IDEALNY PIESEK jest właśnie dla Was! Podczas kursu pogłębicie wiedzę z zakresu Przedszkola dla szczeniąt oraz oraz kursu Psi przyjaciel – posłuszeństwo „na co dzień”. To kontynuacja podstawowych umiejętności i szlifowanie ich w większych rozproszeniach i na wyższym poziomie, a także zdobywanie nowych umiejętności takich jak:

- doskonałe chodzenie przy nodze – luźna smycz
- nauka spokojnego mijania się psów
- nauka wyciszania się poza domem
- spokojne witanie „znajomych”
- wykorzystanie psiego nosa i umysłu – „znajdź i zjedz”
- aport oraz podawanie przedmiotów
- nauka nowych sztuczek
- nauka nowych umiejętności za pomocą metody kształtowania.

2 ostatnie spotkania organizowane są „na mieście” co pozwala na zgeneralizowanie wyuczonych zachowań w różnych sytuacjach.

Czas poświęcony na naukę z psem jest bardzo cenny, bo to dzięki temu budują się lepsze relacje, poczucie zrozumienia i bezpieczeństwa. Dodatkowo pies ma możliwość wykorzystania swojego potencjału czy rozwijania kreatywności do poszukiwania smaczków czy realizowania się. Kurs Idealny Piesek to rozwinięcie naszych kursów. Jeśli zatem nie uczestniczyliście w tych zajęciach, konieczne będzie zdanie egzaminu sprawdzającego umiejętności.

Nauczysz się jak można wykorzystać wspólny czas i spożytkować nadmiar energii. To wszystko sprawi że spacery staną się przyjemnością, relaksem a nie przymusem, który należy wykonać.

W zajęciach nie mogą uczestniczyć psy wykazujące agresję wobec innych uczestników, czy też inne zachowania niepożądane, które będą zakłócały pracę w grupie.

Uczestnicy po zakończeniu kursu otrzymują dyplom uczestnictwa.

Kurs obejmuje 7 spotkań, 1 x w tygodniu. Cena: 650 zł

Kurs rozpocznie się po zgłoszeniu minimum 3 psiaków.
Wstepnie planowana data rozpoczęcie to 29 sierpień 2022 godz.19:30. Przyjmujemy zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy!

Aby zgłosić chęć udziału wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Konsultacja telefoniczna


Porada telefoniczna sprawdzi się w przypadku kiedy potrzebujesz szybkiej porady na rozwiązanie prostych problemów czy zaczerpnięcia informacji np. jaką hodowlę wybrać, jaka rasa psa byłaby idealna dla Twojej rodziny czy też chcesz dowiedzieć się jak skompletować wyprawkę dla szczeniaka. Jednak Pamiętaj, że nie każdy problem nadaje się do rozwiązywania przez telefon.

Koszt porady:
porada 15 min – 30 zł
porada 30 min – 50zł 
porada 45 min – 70zł 

  Aby umówić się na poradę telefoniczną wypełnij formularz zgłoszeniowy.

W odpowiedzi otrzymasz nr konta bankowego na które należy wpłacić pieniądze przed planowaną rozmową oraz proponowany termin porady.

Zajęcia indywidualne z psem na placu treningowym

 Spotkania sam na sam z trenerem-instruktorem szkolenia psów przeznaczone dla osób, które chcą:
-indywidualnie popracować nad poprawą zachowania psa i jego umiejętnościami
-dopasować plan szkolenia do swoich potrzeb i oczekiwań
-popracować na konkretnym, wybranym poleceniem(komendą)
-czy też szukają sposobu na aktywne spędzanie czasu z psem (np. nauka „sztuczek”)
-oraz dla właścicieli, którzy nie mogą regularnie uczestniczyć w szkoleniu grupowym.

Pojedyncze spotkanie trwa ok 45-60 min.

Cena: 130 zł pojedyncze spotkanie
Pakiet 5 spotkań 45-60 min ->570 zł płatne jednorazowo z góry

Aby umówić się na szkolenie indywidualne wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Zajęcia uczące dzieci jak się zachowywać przy psie którego znamy oraz przy obcym psie – program mający na celu zmniejszyć ryzyko pogryzień przez psy

Realizujemy i wspieramy Program Profilaktyki pogryzień „BEZPIECZNY PIES = BEZPIECZNE DZIECKO”. Program powołany przez Fundację „Pies dla Stasia”.


Naszym celem jest uczenie dzieci prawidłowych, bezpiecznych postaw wobec psów. Przekazujemy informacje o psie, które ukazują go jako zwierzę przyjazne, przyjemne a nie wzbudzające strach i przerażenie.


Program przekazuje PRAWDZIWE, niezafałszowane informacje o psie, o jego potrzebach i zachowaniu – nie tworzy w świadomości dziecka nierealnego, uczłowieczonego, disnejowskiego wizerunku psa. To na człowieku ciąży odpowiedzialność za prawidłowe relacje z psem – nie na psie. 
Nazwa szkolenia
Ile zajęć
Jak często
Cena
Przedszkole
9 x 45-60 min
2 x w tygodniu
650 zł
Psi przyjaciel
11 x 45-60 min
2 x w tygodniu
850 zł
Idealny piesek
7 x 45-60 min
1 x w tygodniu
650 zł
Behawiorysta/Zoopsycholog
1 x 90-120 min
-
200 zł + dojazd
Porada telefoniczna
1 x 15 min
1 x 30 min
1 x 45 min
-
30 zł
50 zł
70 zł
Szkolenie indywidualne
1 x 45-60 min
pakiet 5 x 45-60 min
-
130 zł
570 zł
*** Spotkania cykliczne -> cena ustalana indywidualniedla psów, które nie ukończyły 4 miesiąca życia
Program Przedszkola dla szczeniąt, który realizujemy w naszej szkole sprawi że nauczymy Was wspólnego życia ze szczeniakiem, przyjaźni, zaufania i zrozumienia wg potrzeb i oczekiwań.

Skupiamy się przede wszystkim na właściwej socjalizacji szczeniąt oraz na budowaniu prawidłowej więzi z opiekunem. Dzięki zabawie, prostym ćwiczeniom oraz przedmiotom jakie będą spotykać na swojej drodze podczas zajęć unikną problemów behawioralnych oraz nauczą się radzić sobie w nowych, czasami trudnych sytuacjach. Nie zabraknie również czasu na naukę pierwszych najważniejszych poleceń.


Zadbamy o super atmosferę, zabawę ale również o to by zajęcia nie były nudne w czym pomaga nam sprzęt treningowy, zabawki edukacyjne, interaktywne a także behawioralne. Na każdym spotkaniu będzie coś nowego, nowe zadania, nowe wyzwania by uniknąć nudy, monotonii.

Często poza zajęciami na placu treningowym wybieramy się w nowe, nie znane środowisko by tam również poćwiczyć zdobyte umiejętności w czasie kursu.


W zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy opiekunowie psa oraz dzieci (wg zasad Regulaminu).

Zajęcia prowadzimy w małych grupach.


Kolejna edycja rozpocznie się 3 września godz. 8:00 – przyjmujemy zapisy!

UWAGA! Termin rozpoczęcia zajęć może się zmienić w przypadku bardzo niskich temeratur bądź dużej ilości śniegu.Kurs obejmuje 9 spotkań ok 45-60min., 2 x w tygodniu. Cena: 630 zł


Zajęcia będą się odbywały w soboty i niedziele godz.8:00
Aby zgłosić chęć udziału wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Szkolenie z posłuszeństwa na co dzień dla psów, które ukończyły 4 miesiąc życia
Podczas kursu Psi Przyjaciel uczymy i pokazujemy jak zbudować prawidłowe relacje ze swoimi psami oparte na więzi, przyjaźni, zaufaniu i współpracy. Kursanci zdobędą podstawy umiejętności efektywnej pracy z psem, poznają potrzeby swojego pupila, a także sposoby na rozwiązanie najczęściej pojawiających się problemów w życiu codziennym.


Program na zajęciach praktycznych obejmuję naukę poleceń oraz zachowań z zakresu podstawowego posłuszeństwa, takich jak:

- siad
- waruj
- wstań
- zostań
- omiń
- dostawienie do nogi
- na miejsce
- spokojne witanie się

- podstawy (wstęp) do chodzenia na luźnej smyczy
- wracanie na zawołanie (wstęp)
- koncentracja uwagi na przewodniku
- niepodejmowanie jedzenia na polecenie
- prawidłowa zabawa satysfakcjonująca zarówna psa jak i opiekuna
- sztuczki


UWAGA! Część zajęć praktycznych wg potrzeb może odbyć się w terenie (poza placem treningowo - szkoleniowym).

Podczas kursu skupiamy się na budowaniu jak najlepszych relacji człowiek – pies posługując się w szkoleniu tylko metodami pozytywnymi , które zostały oparte na najnowszej wiedzy z zakresu etologii i psychologii zwierząt. Obustronna motywacja, zrozumienie i prawidłowa komunikacja gwarantuje sukces. To wszystko sprawi, że podczas zajęć dowiesz się jak dostosowywać szkolenie do możliwości własnego psa. Istnieje możliwość zorganizowania zajęć teoretycznych.


Nie ma znaczenia czy pupil jest rasowy czy też nie i w jakim jest wieku.

W zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy opiekunowie psa oraz dzieci (wg zasad Regulaminu).

Zajęcia prowadzimy w małych grupach.


Kolejna edycja rozpocznie się 3 września godz. 9:00 – przyjmujemy zapisy!

UWAGA! Termin rozpoczęcia zajęć może się zmienić w przypadku bardzo niskich temeratur bądź dużej ilości śniegu.Kurs obejmuje 10 spotkań ok 45-60 min., 2 x w tygodniu.Cena: 690 zł


Zajęcia będą się odbywały w soboty i niedziele godz.9:00
Aby zgłosić chęć udziału wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Szkolenie z posłuszeństwa zaawansowanego dla psów które mają opanowane podstawy posłuszeństwa.
Opanowaliście razem z psiakiem umiejętności takie jak chodzenie na luźnej smycz, zmiany pozycji, zostawanie czy przywołanie? Wspólna praca daje wam wiele radości i satysfakcji? Oboje macie chęć pogłębiać relacje i zdobywać nowe umiejętności? Jeśli tak to kurs IDEALNY PIESEK jest właśnie dla Was! Podczas kursu pogłębicie wiedzę z zakresu „Psiego przyjaciela – posłuszeństwo „na co dzień”. To kontynuacja podstawowych umiejętności i szlifowanie ich w większych rozproszeniach i na wyższym poziomie, a także zdobywanie nowych umiejętności takich jak:

- doskonałe chodzenie przy nodze – luźna smycz
- nauka spokojnego mijania się psów
- nauka wyciszania się poza domem
- spokojne witanie „znajomych”
- wykorzystanie psiego nosa i umysłu – „znajdź i zjedz”
- aport oraz podawanie przedmiotów
- nauka nowych sztuczek
- nauka nowych umiejętności za pomocą metody kształtowania.

2 ostatnie spotkania organizowane są „na mieście” co pozwala na zgeneralizowanie wyuczonych zachowań w różnych sytuacjach.

Czas poświęcony na naukę z psem jest bardzo cenny, bo to dzięki temu budują się lepsze relacje, poczucie zrozumienia i bezpieczeństwa. Dodatkowo pies ma możliwość wykorzystania swojego potencjału czy rozwijania kreatywności do poszukiwania smaczków czy realizowania się. Kurs Idealny Piesek to rozwinięcie naszych kursów. Jeśli zatem nie uczestniczyliście w tych zajęciach, konieczne będzie zdanie egzaminu sprawdzającego umiejętności.

Nauczysz się jak można wykorzystać wspólny czas i spożytkować nadmiar energii. To wszystko sprawi że spacery staną się przyjemnością, relaksem a nie przymusem, który należy wykonać.

W zajęciach nie mogą uczestniczyć psy wykazujące agresję wobec innych uczestników, czy też inne zachowania niepożądane, które będą zakłócały pracę w grupie.

Uczestnicy po zakończeniu kursu otrzymują dyplom uczestnictwa.


Kurs obejmuje 7 spotkań, 1 x w tygodniu. Cena: 650 zł


Kurs rozpocznie się w dwolnym terminie po zgłoszeniu minimum 3 psów.Wstepnie planowana data rozpoczęcie to 3.09.2022 godz.11:15.

Przyjmujemy zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy!

Konsultacja telefoniczna


Porada telefoniczna sprawdzi się w przypadku kiedy potrzebujesz szybkiej porady na rozwiązanie prostych problemów czy zaczerpnięcia informacji np. jaką hodowlę wybrać, jaka rasa psa byłaby idealna dla Twojej rodziny czy też chcesz dowiedzieć się jak skompletować wyprawkę dla szczeniaka. Jednak Pamiętaj, że nie każdy problem nadaje się do rozwiązywania przez telefon.

Koszt porady:
porada 15 min – 30 zł
porada 30 min – 50zł 
porada 45 min – 70zł 

  Aby umówić się na poradę telefoniczną wypełnij formularz zgłoszeniowy.

W odpowiedzi otrzymasz nr konta bankowego na które należy wpłacić pieniądze przed planowaną rozmową oraz proponowany termin porady.

Zajęcia indywidualne z psem na placu treningowym

 Spotkania sam na sam z trenerem-instruktorem szkolenia psów przeznaczone dla osób, które chcą:
-indywidualnie popracować nad poprawą zachowania psa i jego umiejętnościami
-dopasować plan szkolenia do swoich potrzeb i oczekiwań
-popracować na konkretnym, wybranym poleceniem(komendą)
-czy też szukają sposobu na aktywne spędzanie czasu z psem (np. nauka „sztuczek”)
-oraz dla właścicieli, którzy nie mogą regularnie uczestniczyć w szkoleniu grupowym.

Pojedyncze spotkanie trwa ok 45-60 min.

Cena: 130 zł pojedyncze spotkanie
Pakiet 5 spotkań 45-60 min ->570 zł płatne jednorazowo z góry

Aby umówić się na szkolenie indywidualne wypełnij formularz zgłoszeniowy.
Nazwa szkolenia
Ile zajęć
Jak często
Cena
Przedszkole
9 x 45-60 min
2 x w weekend
630 zł
Psi przyjaciel
10 x 45-60 min
2 x w weekend
690 zł
Idealny piesek
7 x 45-60 min
1 x w weekend
650 zł
Porada telefoniczna
1 x 15 min
1 x 30 min
1 x 45 min
-
30 zł
50 zł
70 zł
Szkolenie indywidualne
1 x 45-60 min
pakiet 5 x 45-60 min
-
130 zł
570 zł

© Copyright 2013-2021 Wesoły Psiak